Адвокатське об’єднання Twin Lawyers

Наша перевага полягає в тому, що ми пропонуємо дійсно розумні
рішення, і ми цінуємо власну репутацію.

Наші партнери

Віталій Власюк

Віталій Власюк

Керуючий партнер, Адвокат

(10 років досвіду)

Телефон:+38 044 235-04-44

Email:twin.lawyers@epravo.ua

 

Владислав Власюк

Владислав Власюк

Партнер, Адвокат

(10 років досвіду)

Телефон:+38 044 235-04-44

Email:twin.lawyers@epravo.ua

Наші адвокати

Тарас Гук

Тарас Гук

Адвокат

(7 років досвіду)

Email:t.guk@epravo.ua

Катерина Маличкович

Катерина Маличкович

Адвокат

(4 роки досвіду)

Email:k.grigor@epravo.ua

Провідні практики Адвокатського об’єднання “Twin Lawyers”:

Об’єднання Twin Lawyers

Білокомірцеві злочини

У країні, де досі політика функціонує у симбіозі з бізнесом, уникнути випадкових або взагалі сфабрикованих звинувачень буває дуже непросто. Сьогодні ви ставите підпис на прохання керівника, а завтра у вас обшук. Наші адвокати відомі своїм професіоналізмом в сфері захисту в особливо складних кримінальних справах та корпоративної безпеки бізнесу.

Пошук та повернення активів

Процес транскордонного пошуку та повернення активів вимагає знання профільного законодавства та особливостей правових механізмів різних юрисдикцій. Роль професійних адвокатів у такому процесі важко переоцінити.

З 2017 року наш партнер Віталій Власюк є Головою Асоціації з пошуку та повернення активів, протягом двох років обіймав посаду Заступника голови Громадької ради при Національному агентстві України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів. Ми регулярно співпрацюємо з галузевими експертами міжнародного рівня, провідними компаніями Великобританії та США.

 

Кримінальне право і процес

Захищаємо клієнтів у особливо складних кримінальних провадженнях. Відбиваємо атаки органів правопорядку і атакуємо тих, хто чинить злочинні посягання на клієнта чи його бізнес. Супроводжуємо допити, обшуки і виїмки. Використання міжнародних інструментів: Інтерпол, Європол, ЄСПЛ.