Про нас

Project 1

.

Наші партнери - адвокати з унікальним досвідом та непохитними принципами, з глибокими знаннями та гострим розумом. Диплом Лондонського університету з інвестиційного арбітражу та енергетичного права дозволяє почуватись впевнено у майбутньому.
Наші співробітники є ефективними, працьовитими та лояльними.
До кожної справи ми підходимо індивідуально. Ми постійні у прагненні до успіху та самовдосконалення – ось чому команда "ePravo" інакша. Займаючись справою, ми розуміємо мету, детально перевіряємо факти, аналізуємо юридичні аспекти та можливі наслідки та пропонуємо клієнту декілька детальних варіантів вирішення проблеми. Справедливо і достовірно.
Ми підтримуємо подальший розвиток юридичної професії в Україні. Професії, з точки зору західних стандартів, не радянської спадщини. Саме тому ми співпрацюємо з Міжнародною податковою асоціацією, Асоціацією правників України, та Асоціацією Адвокатів України. 
ePravo є членом European Business Association. Асоціація була заснована в 1999 році за підтримки Європейської Комісії в Україні. Сьогодні це найвпливовіше та найчисельніше об’єднання бізнесу в Україні. Саме спільними зусиллями зможемо вирішити важливі для інвестиційного клімату України питання та покращити його на користь індустрії, суспільства, економіки та країни в цілому.

Членство та Партнери

Partner logo
Partner logo
Partner logo
Partner logo
Partner logo

Наші співробітники є ефективними, працьовитими та лояльними.