Послуги

Місія юридичної фірми ePravo - допомогти клієнту незважаючи, наскільки складною є його справа. Ми завжди можемо запропонувати детальний алгоритм дій та рішення проблеми. Які неменуче будуть ефективними.
Article illustration photo

Вирішення спорів

Допомагаємо вирішувати спори, що виникають у процесі діяльності компанії. Спори з органами влади, конфлікти з трудовим колективом, невиконання зобов’язань контрагентами. Працюємо делікатно і рішуче.

Article illustration photo

Супровід ІТ компаній

Сучасні правові інструменти для сучасних технологій: криптовалюти, електронна комерція, SaaS і хмари. Ми точно знаємо, що потрібно стартапам від самого початку і до інвестицій. Серед наших клієнтів як молоді стартапи, так й ІТ-компанії які вже є лідерами у своїй галузі.

Article illustration photo

Інтелектуальна власність

Інтелектуальна власність є невід'ємною частиною бізнесу та творчості. Ми знаємо не лише як захистити результат Вашої праці, а й попередити та припинити порушення Ваших авторських прав, прав на ТМ, патенти тощо.

Article illustration photo

Антимонопольне та конкурентне право

Консультуємо щодо відповідності антимонопольному законодавству.Оскарження рішень Антимонопольного комітету України, оскарження дій конкурентів.

Article illustration photo

Корпоративне та трудове право

Впорядкування і реєстрація оптимальної структури компанії. Захист інтересів осіб у корпоративних та трудових спорах.

Article illustration photo

Енергетика

Супроводжуємо інвестиції в енергетичні проекти в Україні. Сонячні електростанції, вітряки і міні-ГЕС, енергетичні контракти. Ми знаємо законодавство, ми розуміємось на технічній стороні справи, ми закохані у енергетику.

Article illustration photo

Міжнародна торгівля

Після підписання Україною Угоди з ЄС, як для українського бізнесу, так і іноземного суттєво зменшились бар'єри для торгівлі між державами. Ми надаємо повний юридичний супровід щодо виходу на український ринок, а також на ринки ЄС та США

Article illustration photo

Захист бізнесу

Головна мета бізнесу- це його розвиток та успішне функціонування. Нажаль, за сьогоднішніх реалій, компанії змушені відволікатись на перевірки, обшуки, вирішення відносин із держорганами. Ми Вам допоможемо слідувати головній меті, ставши парасолею від негативного впливу державних та правоохороних органів.

Article illustration photo

Market entry

Ми надаємо послуги із виходу на ринок як іноземним, так і вітчизняним компаніям від А до Я. Ви даєте нам бізнес-модель - ми готуємо юридичну основу для її функціонування від відкриття до реалізації, включаючи регуляторні питання щодо продукції.

Article illustration photo

Нерухомість та будівництво

Будинок розпочинається з фундаменту, як і бізнес з його юридичної реєстрації. Саме тому важливо щоб юридичний фундамент Вашої нерухомості був належним чином проаналізований та оформлений. 

Article illustration photo

Податкове структурування

Вчасне, а головне якісне податкове структурування Вашого бізнесу, дозволить оптимізувати фінансові видатки та мінімізувати ризики під час перевірки податковими органами.

Article illustration photo

Міграційне право

Надаємо консультації щодо отримання посвідок на тимчасове на постійне місце проживання, дозволу на працевлаштування.

Article illustration photo

Приватні клієнти

Ми консультуємо не лише бізнес, а й тих хто його створює - приватних клієнтів. Ми гарантуємо якість та конфіденційність у Ваших делікатних юридичних питаннях.

Article illustration photo

Outsource

Бізнесу регулярно доводиться зіштовхуватися із юридичними питаннями, проте тримати штатного юриста не завжди є доцільним. Команда "єПраво" надає послуги юридичного супроводу підприємств на щоденній основі.

Наші співробітники є ефективними, працьовитими та лояльними.