Наші друзі та клієнти

logo

Bolt(Taxify)


Bolt, раніше відома як Taxify є естонської міжнародної приватною компанією родом з Талліна. Компанія випустила спеціальний мобільний додаток для пошуку, виклику і оплати як таксі, так і приватних водіїв.

bolt.eu
logo

Київський академічний університет

Київський академічний університет (КАУ) - новий український науково-інноваційний університет з багатою історією. Він був створений під егідою Національної академії наук України та Міністерства освіти і науки України шляхом реформування Київської філії Московського фізико-технічного інституту (КБ МІПТ) для вирішення нових викликів та завдань.

kau.org.ua
logo

OrganicMilk

Компанія «Органік Мілк» стала першою на вітчизняному ринку органічної молочної продукції, що здійснює свою діяльність в рамках продуктового ланцюжка від виробництва сировини до просування на ринку продукції глибокої переробки.

organic-milk.com.ua
logo

YODEZEEN

YODEZEEN - це круті дизайнерські та архітекторські рішення, що відповідають не лише сьогоднішньому, але й завтрішньому дню

yodezeen.com
logo

STUDWAY

«Студвей» – онлайн-видання про студентство. Мета проекту – допомагати молоді жити яскравіше і комфортніше, знаходити мотивацію, планувати професійний розвиток та вирушати у цікаві подорожі. Латинське «studens» – той, хто наполегливо працює, тому «Студвей» – не про наявність студентського квитка, а про спосіб життя та мислення.

studway.com.ua
logo

SENSORAMA

Sensorama Studio спеціалізується на розробці додатків з використанням імерсивних технологій, 3D-моделюванні та створенні відео 360. Ми успішно втілили понад 100 проектів у сферах нерухомості, промисловості, освіти та культури.

sensoramalab.com
logo

Levi 9


Українське представництво міжнородної ІТ компанії в Україні.

levi9.com
logo

NORMARK (RAPALA)

Фінська компанія-виробник рибальського спорядження. Спеціалізується на виробництві штучних риболовецьких приманок - воблерів, рибальських гачків, філейні ножів для обробки риби, інших рибальських пристосувань, туристичного одягу

normark.com.ua
logo

Prime Source

Prime source - казахстанська IT-компанія - один з лідерів в області автоматизації процесів, виробництва та впровадження програмного забезпечення. Компанія надає послуги консалтингу, здійснює впровадження програмних рішень, інтеграцію інформаційних систем для найбільших компаній країн СНД, міжнародних корпорацій і державних структур

p-s.kz
logo

PolyCard

Polycard - це персональний бонусний менеджер, який збирає тільки корисну та актуальну інформацію про накопичених вами бонуси і знижки в програмах лояльності роздрібних мереж і постачальників послуг, а також дає можливість переглядати активні акції і знижки магазинів вашого міста.

logo

Lift 99


LIFT99 Kyiv Hub - це найбільш яскрава ІТ спільнота в центрі Києва.

lift99.co
logo

 Let's Enhance.io

Let's Enhance - український стартап, який розробляє онлайн-сервіс, створений за допомогою штучного інтелекту, що дозволяє поліпшувати зображення і масштабувати їх без втрати якості.

letsenhance.io
logo

DR Energy Group


DR Energy Group розробляє і виробляє антіобледенілі рідини і сухі реагенти для авіації.

drenergy.com.ua
logo

AstrafitАстраФіт - глобальна компанія бізнес-рішень. Більше 5-ти років АстраФіт надає віртуальну примірочну по всьому світу, з офісами в США і Європі - на Кіпрі та в Україні.

astrafit.com
logo

LacoFilms

LACO Films - це продюсерський центр, що спеціалізується на створенні контенту для всіх сучасних медіа-платформ. LACO Films виробляє фільми, рекламні ролики та телевізійні матеріали для глобальних та місцевих клієнтів.

laco-films.com
logo

Музей Пирогів(Пирогово)

Національний музей народної архітектури та побуту України є найбільшим скансеном (музей просто неба) Європи і найповнішим етнографічним зібранням нашої держави. Загальна площа музею понад 131га.

pyrohiv.org.ua

Наші співробітники є ефективними, працьовитими та лояльними.