ОПТИМАЛЬНI ПРАВОВI РIШЕННЯ

від інакшої юридичної фірми

 • єТвіттер

 • супровід виборів

  Наша команда має значний досвід  юридичного супроводу виборчих кампаній на різних виборах 2012, 2013 та 2014 року. Зокрема, ми представляли інтереси нині Президента України на останніх президентських виборах.

  Вибори до органів публічної влади – серйозний та багатокомпонентний процес. При цьому законодавство, що регулює цей процес, є складним і несистемним. Особливістю застосування такого законодавства є також його колізійність з іншими нормативними актами. Таким чином грамотний юридичний супровід учасника виборчого процесу є необхідним і корисним.

  РЕЄСТРАЦІЯ

  Перш ніж брати участь у виборах, як і в будь-яких перегонах, необхідно отримати допуск. Насправді, це непросто і чимало бажаючих відсіюються вже до старту. Ми пропонуємо формування правильного розуміння вимог закону щодо реєстрації участі у виборчому процесі. Супроводжуємо складання необхідних документів. Спілкуємось з кандидатами, допомагаємо заповнювати документи, забезпечуємо успішну подачу пакетів документів до відповідної виборчої комісії.

  ДОГОВОРИ

  Невід’ємною складовою виборчого процесу є матеріальне забезпечення. Всі домовленості, правочини і правовідносини повинні отримувати належне юридичне оформлення з урахуванням особливостей виборчого законодавста.  Це відкриття рахунку, формування виборчого фонду, укладання договорів. Правильне і творче застосування нормативних актів може не лише убезпечити від проблем, а й зекономити ресурси.

  АГІТАЦІЯ

  Здійснення агітації повинно відповідати вимогам закону або принаймні не порушувати їх. Консультування щодо особливостей обмежень політичної агітації. Питання-відповідь щодо можливості реалізації конкретних агітаційних заходів. Виконання формальних вимог закону дозволяє уникнути звинувачень у порушенні законодавства та інших негативних інформаційних приводів.

  ПРОТИДІЯ НЕЗАКОННІЙ АГІТАЦІЇ

  У виборчому процесі неминуче доводиться зіштовхуватись із незаконними діями конкурентів. Юридична боротьба з підкупом виборців іншими учасниками виборчої кампанії. Виявлення інших форм незаконної агітації та відповідне реагування на такі вияви, зокрема до правоохоронних органів, виборчих комісій та судів. Правильне і якісне упередження незаконної агітації створює правильні інформаційні приводи, чим дозволяє зберігати власний рейтинг, запобігати зростанню рейтингу конкурента, сприяє надмірному витрачанню ресурсів конкурентами.

  ПРЕДСТАВНИЦТВО

  Для належного спілкування з органами публічної влади, контрагентами та іншими особами знання виборчого законодавства становить суттєву користь. Відповідно, ми знаємо правильних людей і правильні підходи. Допомагаємо підсилити позиції у переговорах, представити і захистити інтереси. Здійснюємо судове представництво, спілкуємось із виборчими комісіями.

  ПРОВЕДЕННЯ ТРЕНІНГІВ

  Навчені люди – вдвічі ефективніші. Ми проводимо енергійні і ефективні тренінги офіційних спостерігачів і членів виборчих комісій. Люди, які розуміють, як і що слід робити у виборчому процесі, приносять незрівняно більше користі.

  ЗАХИСТ РЕЗУЛЬТАТУ

  Моніторинг законності проведення голосування, фіксація правопорушень і оперативне реагування на них. Супровід підрахунку голосів виборців аж до його завершення. Пильне спостереження і недопущення будь-яких негативних порушень при підрахунку. Потужне реагування у випадку заниження результату.