ОПТИМАЛЬНI ПРАВОВI РIШЕННЯ

від інакшої юридичної фірми

 • єТвіттер

 • cоціум

  Команда “єПраво”, усвідомлюючи свій обов’язок, як правників, перед суспільством, завжди займає активну громадську позицію.

  Побачивши чимало світу, ми розуміємо потребу у змінах в суспільстві. Більше того – ми справді прагнемо змін, тож докладаємо до того чимало зусиль. Кожна наша спрямована на покращення соціуму юридична дія – це щоразу невеличкий, але власний міцний камінчик до фундаменту інакшого суспільства.

  Ми підтримуємо демократичні засади здійснення державного управління, зокрема всеохопну і ефективну участь територіальної громади. Тому команда “єПраво” неодноразово брала участь у виборчих кампаніях відносно, на нашу думку, правильних кандидатів. Власне кажучи, здобуті ними результати завжди свідчили про дві речі: що вони дійсно користуються підтримкую людей, і що наша робота була ефективною. Зокрема, команда “єПраво” відповідала за вибори у Вінницькій області, працюючи на штаб нині Президента України. Також маємо підкреслити, що не завжди ми беремо гроші: так, ми супроводжували успішну кампанію Лесі Оробець у 2014 році на волонтерських засадах.

  У 2015 році екс-партнер компанії “єПраво” Владислав Власюк прийняв непросте рішення приєднатися до команди реформаторів-творців нової поліції України. Про успішність його служби свідчать призначення на посаду заступника керівника департаменту патрульної поліції України.

  У 2016 році ми продовжуємо займатися проблемою паркування, співпрацюючи з патрульною поліцією, міською владою та командою юристів, що працюють над оновленням нормативного регулювання у цій сфері.

  Проблема організації паркування транспортних засобів є актуальною з огляду на їх зростаючу кількість, що не супроводжується ні відповідними змінами нормативних правил, ні адаптацією дорожної інфраструктури. Зокрема, бракує паркувальних майданчиків, організація яких враховувала б інтереси учасників дорожнього руху (в т.ч., пішоходів), «фасадних» організацій, та корелювалася б з архітектурними планами міста. Серед найгостріших проблем у контексті організації паркування транспортних засобів, можемо виділити наступні: самовільне створення паркувальних майданчиків; встановлення фізичних перешкод, зокрема – «фасадними» організаціями; ігнорування знаків, забороняючих зупинку/стоянку; недостатня організація паркомісць для людей з обмеженими фізичними можливостями, мотоциклів, велосипедів; паркування на зелених насадженнях, в зоні зупинок для громадського транспорту, на пішохідних переходах тощо; відсутність дієвого механізму контролю та притягнення до відповідальності (в тому числі, з залученням муніципальної міліції), а значить превенції порушень у сфері паркування.

  Юристи “єПраво” мають чимало напрацювань та публікацій у цьому звязку.

  Окрім цього, кожен член команди “єПраво” має активну позицію щодо багатьох суспільноважливих питань: партнер Віталій Власюк разом з юристом Катериною Грігор давали 4-годинну лекцію щодо правового супроводу реєстрації та ведення бізнесу для жінок в рамках грантової програми Фінляндії.

  Віталій Власюк, як юрист-міжнародник, має активну позицію щодо міжнародно-правових викликів перед Україну: разом з Українською асоціацією міжнародного права та Асоціацією правників України бере участь у різноманітних обговореннях, конференціях, круглих столах, детальніше про які можна прочитати наприклад тут.

  Крім цього, Віталій викладає свою експертну думку у публікаціях в ЗМІ.

  “єПраво” підтримує дебатний рух: британські парламентські дебати, мут-корти та дебати на гострі суспільно-політичні теми. Щороку “єПраво” виділяє спонсорські кошти для забезпечення участі національних команд у фіналі міжнародного турніру з дебатів з міжнародного права ім. Джессапа. Варто зазначити, що у 2016 році вперше право представляти Україну виборола команда Харківської юракадемії ім. Ярослава Мудрого.