ОПТИМАЛЬНI ПРАВОВI РIШЕННЯ

від інакшої юридичної фірми

  • єТвіттер

  • про нас

    _MG_7784Наші партнери – талановиті правники з унікальним досвідом і твердими переконаннями, а також визначної ерудиції і кмітливості. Диплом Лондонського університету (інвестиційний арбітраж та енергетичне право) дозволяє впевнено дивитись у майбутнє. 
Наші юристи – ефективні й працьовиті, неймовірно віддані успіхові справи.
 Жодних шаблонів, спрага до значних досягнень, постійна праця й загострене почуття права – ось чому команда єПраво така інакша.

    Працюючи з клієнтом, ми завжди чітко розуміємо мету, детально досліджуємо фактичні обставини, об’єктивно аналізуємо юридичну сторону та пропонуємо декілька алгоритмів дій.

    Ми всіляко підтримуємо становлення юридичної професії в Україні. Професії за західним високим стандартом, а не успадкованим радянським. Тому ми співпрацюємо із International Fiscal Association,  Національною асоціацією адвокатів України, Асоціацією правників України та Асоціацією адвокатів України.

    Ми справді вважаємо, що юрист – це складна і відповідальна професія, юрист – це тривала освіта значного обсягу, юрист для клієнта – це не завжди дешево, але обов’язково вигідно.