ОПТИМАЛЬНI ПРАВОВI РIШЕННЯ

від інакшої юридичної фірми

 • єТвіттер

 • будинок в Іспанії

  «Білий Берег» Іспанії

  Мрієш про можливість забути про щоденні клопоти, залишити всі проблеми та обов’язки і відпочивати під промінням теплого іспанського сонця в будь-який зручний для себе час? Насолоджуватися всіма скарбами іспанської культури, піщаними пляжами, теплим морем та надсмачною і надкорисною середземноморською кухнею?

  Ми пропонуємо придбати нерухомість в одному з найкрасивіших і найрозвиненіших місцин на Коста Бланці.

  IMG_0082

  Коста Бланка, що в перекладі з іспанської означає «Білий берег» — це 212 км дрібнопіщаних пляжів, що простягаються від Денії до Картахени. Ця місцевість вважається однією з екологічно найчистіших не лише в Іспанії, а і в цілому світі. Клімат тут м’який і теплий, південні береги королівства омивають найчистіші в Європі води Середземного моря, температура якого з кінця березня і до кінця жовтня не опускається нижче 20 градусів Цельсія.

  Це дало поштовх до процвітання такого милого містечка, як Гвардамар, а також його околиць — маленьких приморських селищ поблизу, які дістали назву урбанізація (urbanizacion).

  Гвардамар — місто, що розташоване на самому березі Середземного моря. Комфортний відпочинок в Гвардамарі забезпечується розгалуженою інфраструктурою: мережа ресторанів та кафе на будь-який смак, декілька супермаркетів і безліч магазинчиків. Перевага його урбанізації є невід’ємним додатком до краси іспанської природи. Сучасність архітектурних споруд останніх десятиліть органічно доповнюють старенькі вулиці, площі та будівлі міста. Його розкішні дрібнопіщані пляжі протяжністю 18 км удостоєні вищого міжнародного сертифікату якості — Блакитного прапора. Температура моря не опускається нижче 15 градусів взимку, а влітку сягає в середньому 25. Це забезпечує курортний сезон майже круглий рік. Вражаючою є і архітектурні історичні пам’ятки, а також місцева флора.

  Отже, чому варто купити саме тут?

  • Надзвичайні пейзажі — поєднання сосен і дюн, незабутніх білосніжних пляжів і блакитного моря, найгарнішого заходу сонця та затишних бухт. Ефірна олія вічнозелених евкаліптів та хвойних дерев випаровується та створює благодатну атмосферу, сприяючи профілактиці бронхолегеневих захворювань.
  • Два чудових парки, улюблене місце відпочинку городян: парк імені Короля Альфонса Тринадцятого і парк Королеви Софії.
  • Екологічно чистий район, повна відсутність важкої промисловості.
  • Безпосередня близькість до найбільшого міста на узбережжі — Аліканте та міжнародного аеропорту Аліканте (35км).
  • Розвинена інфраструктура: наявність банківського і медичного сервісу, шкіл і дитячих садків, автовокзалу і транспортних магістралей, спортивних центрів і обладнаних пляжів, магазинів, ресторанів.
  • І водночас — різноманіття історичних пам’яток: місцевий замок, руїни фінікійського порту, залишки іберійського селища. Місто значно розвинулося за останні роки.
  • Такі місцеві переваги, як завжди свіжі морепродукти, паелья, тапас (традиційна іспанська закуска), сири і традиційні солодощі (турон).
  • Можливість займатися різноманітними видами спорту: тут є гольф-клуби та тенісні майданчики, дайвінг і спортивне рибальство, віндсерфінг, каное та багато іншого!
  • Не випадково, що ще верхівка уряду Франко для відпочинку надавала перевагу саме Гвардамару.

  «єПраво» гарантує Вам надійний юридичний супровід при купівлі житла в найзатишніших місцях Іспанії.