ОПТИМАЛЬНI ПРАВОВI РIШЕННЯ

від інакшої юридичної фірми

 • єТвіттер

 • кримнаш

  «Росія окупувала Крим, який був, є і буде українським. Я про це твердо заявив російському керівництву в Нормандії на святкуванні 70-річчя: Крим є і буде українським. Крапка»

  Петро Порошенко, Президент України

  Як відомо, за результатами так званого «референдуму», який було проведено в Криму 16 березня 2014 року, регіон було приєднано до Росії. Щоправда, такі дії не були визнані ані Україною, ані переважною більшістю інших держав світу. Однак де факто Крим дійсно перебуває під ефективним контролем Російської Федерації. На сьогоднішній день настало чи не повне розірвання зв’язків з материковою частиною України, що створило неабиякі труднощі для населення Кримського півострову. Такі елементарні речі, як зняття готівки з банківської картки або отримання стипендії перетворилися на справжню проблему для мешканців Криму. Все це пов’язується з різним правовим статусом Криму з точки зору України та Російської Федерації і, як наслідок, взаємним невизнанням сторонами правового порядку на його території: Росія не визнає право України, а Україна – право Росії. Для осіб, що проживають у Криму, це означає взаємне невизнання правових наслідків певних юридичних дій, здійснених за правом однієї держави іншою.

  Юристи “єПраво” доклали чимало зусиль для пошуку юридичних рішень політичних проблем.

  Зокрема кримські мешканці зіштовхнулися з наступними проблемами:

  • Неможливість повернення вкладів, розміщених на депозитних рахунках в місцевих філіях українських банків; блокування банківських карток.
  • Блокування діяльності кримських підприємств, зареєстрованих відповідно до українського законодавства; проблема оподаткування кримських підприємств за українським законодавством.
  • Зловживання в сфері купівлі-продажу власності та нерухомості.
  • Ненарахування соціальних виплат, стипендій, зарплат тощо.
  • Порушення процедури визнання та виконання рішень українських судів на території Кримського півострову та ще ціла низка проблем.

  Враховуючи особливо складну політичну ситуацію та юридичні казуси, з якими зіштовхнулися мешканці Криму, юридична фірма «єПраво» пропонує домопогу з таких питань:

  •  Перереєстрація юридичних осіб з місцезнаходженням в Криму на материковій частині України.
  • Юридичний супровід та представництво інтересів в судах як Криму, так і іншої частини території України та Російської Федерації.
  • Повернення банківських вкладів та розблокування рахунків.
  • Здійснення операцій з нерухомістю, що знаходиться на території Криму.
  • Повернення ненарахованих стипендій, зарплат та соціальних виплат. Консультації з питань навчання.
  • Допомога з митним очищенням товарів, що переміщуються через кордон України і Криму.

  Фабули з життя:

  1.До нашої фірми звернулась студентка четвертого курсу Таврійського національного університету імені Вернадського бюджетної форми навчання з проханням допомогти їй в ситуації, яка склалася. Від російського громадянства вона відмовилась, однак продовжувала навчатися на четвертому останньому курсі університету. Дівчина скаржилася на те, що протягом останніх трьох місяців затримувалася виплата стипендій через блокування роботи органів АРК (зокрема Міністерства освіти і науки, молоді та спорту АРК) та невизначеність міжнародного статусу півострова Крим. Як наголошували українські державні органи, дане питання регулюється виключно російським законодавством, відповідно саме Російська Федерація зобов’язана нараховувати будь-які виплати, в тому числі стипендії, але при умові, що дана особа є громадянином РФ.

  Юридична фірма «єПраво», усвідомлюючи важке становише, в якому опинилася дівчина та складну політичну ситуацію в Україні, зарадила у вирішенні даної ситуації шляхом надання юридичного супроводу під час переведення дівчини до одного із ВУЗів материкової частини. Ми не лише допомогли обрати оптимальний ВУЗ, де складена академрізниця була мінімальною, але і забезпечили повернення та нарахування невиплачених за три місяці стипендій шляхом звернення з відповідною заявою до прокуратури.

  2. Нещадавно до нас також звернулася юридична особа з проханням надати допомогу та забезпечити їй юридичний супровід в перереєстрації компанії на материковій частині України. Це рішення обумовлювалося бажанням підприємства, раніше зареєстрованого за однією з адрес міста Севастополь, продовжувати сплачувати встановлені відповідно до українського законодавства податки та збори та відмовою переходити на систему оподаткування Російської Федерації. Юристи “єПраво” оформили всі необхідні документи та звернулися з відповідною заявою до одного із територіальних відділів Державної реєстрації юридичних осіб та фізичних-осіб підприємців реєстраційної служби Головного управління юстиції у м. Києві. Реєстрацію, або зміну місцезнаходження юридичної особи, було успішно завершено за кілька днів. Таким чином, підприємство отримало змогу сплачувати податки в Україні та продовжити користуватися перевагами відповідного резиденства в зовнішньоекономічній діяльності.