ОПТИМАЛЬНI ПРАВОВI РIШЕННЯ

від інакшої юридичної фірми

 • єТвіттер

 • практики

  Понад і до окремих практик, “єПраво” допомагає клієнтам шляхом надання юридичного висновку і складання алгоритму дій. Пересічні проблеми чи складні й комплексні питання, наш результат буде якісний і ефективний.

  Разом з тим, ми здатні працювати над проблемами у наступних практиках.

  Адміністрування міжнародного бізнесу

  Ми пропонуємо рішення для оптимізації податкового режиму в торгівлі з іноземними контрагентами. Створення та супровід компаній в іноземних юрисдикціях, відкриття рахунків, вибудування схем руху капіталів для створення максимально вигідного податкового режиму для справи. Написання і перегляд торговельних договорів, супровід їх укладення. Надання висновків щодо перспектив поновлення завданих іноземним контрагентом збитків, ведення справ в судах України й міжнародних арбітражах.

  Захист інвестицій і інвесторів

  Майже будь-який внесок іноземної особи до економіки іншої держави є інвестицією, що користується особливо ретельним правовим захистом. Найбільшою перевагою розв’язання інвестиційних спорів є можливість їх винесення з-під не завжди об’єктивної юрисдикції до більш поважних міжнародних трибуналів (ICSID, ICC тощо). “єПраво” може надавати ретельні висновки щодо захисту інвестора/інвестиції через інвестиційне законодавство, готувати і супроводжувати справи з розв’язання інвестиційних спорів. Дипломна робота з захисту інвестицій в енергетичному секторі, написана у третьому університеті Великобританії – ось які знання ми вам пропонуємо!

  Енергетичне право

  Супровід енергетичних транзакцій. Контракти. Консалтинг. Реформування ринку електроенергетики. Вирішення спорів. Арбітраж і судове представництво. Cупровід інвестицій у джерела відновлювальної енергії. Юридичні висновки щодо релевантного правового режиму для розвитку енергетичного проекту.

  Представництво у судах

  Поновлення прав, втім також і створення прав через судові рішення – потужний юридичний інструмент, яким “єПраво” непогано володіє. Ми готуємо справи і супроводжуємо їх розгляд у судах всіх інстанцій в Україні та, за допомогоє партнерів або особисто, і закордоном.

  Кримінальне право – адвокатські послуги

  Службові злочини і злочини у сфері господарської діяльності. Захист інтересів клієнта у спілкуванні із правоохоронними органами. Ми знаємо, як працюють прокуратура, МВС і СБУ. Ми знаємо, як із ними спілкуватись. Ми доклали зусиль, щоб поліція стала кращою – але інтереси клієнта понад усе!

  Виборче право

  Оформлення пакету документів на кандидата, документів довірених осіб; спостерігачів і представників у виборчих комісіях.Складання і укладення необхідних договорів для зустрічей кандидата з виборцями, для ведення агітації. Тренінги і гайдлайни для працівників виборчого штабу. Оперативний супровід, реагування на конфліктні ситуації, представництво у судах і виборчих комісіях. Моніторинг дотримання виборчого законодавства іншими учасниками виборчого процесу, відповідне реагування.

  Корпоративне право

  Неодмінна запорука успіху будь-якої справи – це грамотна побудова юридичного скелету і даху. Створення підприємств у оптимальній організаційно-правовій формі, підготовка всіх необхідних юридичних документів, захист і поновлення корпоративних прав, організація і залучення капіталу і фінансів підприємства, супровід злиття і поглинання, юридичний аудит (дью ділліженс).

  Інтелектуальна власність

  Разом з нашими партнерами Пріма Верітас ми захистимо будь-яку Вашу інтелектуальну власність: розроблення найефективніших юридичних стратегій захисту та власне захист ваших авторських прав, в тому числі і в мережі Інтернет. Реєстрація та захист знаків для товарів і послуг (торгових марок), винаходів і промислових зразків. Договірна практика щодо об’єктів права інтелектуальної власності. Надання послуг у сфері медіа та рекламного права.

  Оподаткування

  Висновки щодо відповідності діяльності податковому законодавству, пропозиції з оптимізації податкового режиму. Оцінка висновків перевірок, оскарження податкових повідомлень-рішень, допомога у виборі оптимальної моделі оподаткування. Оптимізація податкового режиму у рамках нових змін до податкового законодавства України.

  Трудове і житлове

  Складання і перегляд трудових договорів і контрактів. Рішення для складних трудових правовідносин. Трудові правовідносини з іноземним елементом. Пропозиції для вирішення спорів у сфері надання житлово-комунальних послуг.

  Банківське й фінансове право

  Повний спектр юридичних послуг у сфері банківської справи та фінансів від сек’юритизації до операцій з грошовими пулами. Розміщення приватних цінних паперів, здійснення юридичної підтримки міжнародних і локальних кредитних угод, супровід торгового, експортного та проектного фінансування, допомога у поверненні банківських вкладів.

  Підтримка стартапів

  Молоді та енергійні – це ті, кому ми завжди раді. “єПраво” розуміється на важливості юридичного супроводу стартапів, як ніхто: підтримуємо стартаперів безкоштовно, читаємо лекції, радимо і рятуємо в усіх можливих ситуаціях.